Analityk w Agile - rola, a może kompetencja?

Gdzie jest nasze miejsce w zwinnym świecie?

Zapisz się na BEZPŁATNY webinar

5.10.2022, godz. 18:00

Gdzie się nie rozejrzeć, straszą Scrum Guide, w którym takiej roli przecież nie ma i nie bardzo wiadomo, co zrobić z tym analitykiem.

Czy świat zwinny to miejsce dla analityka?

Twoja firma postanowiła od dziś pracować zwinnie a Ty czujesz się jak szeregowiec Ryan wyrzucony na plażę w Normandii? Widać jakiś cel, ale nie do końca wiesz dlaczego się tutaj znalazłeś i czy wystarczy się okopać i przeczekać najgorsze?

Czy jest miejsce dla analityka w świecie Agile?

Jak wykorzystać umiejętności analityka w nowej rzeczywistości? Czy wszystko co do tej pory znaliśmy jest do wyrzucenia?

Czy analityk powinien zostać Product Ownerem?

Jak wygląda praca Product Ownera, analityka i zespołu?

Jakie są najczęstsze konfiguracje oraz zagrożenia z tym związane?

Podczas spotkania odpowiem na kilka pytań:

Zapisuję się na bezpłatny webinar!

W ostatnich latach zajmuję się budowaniem kompetencji analitycznych w zespołach wytwarzających oprogramowanie oraz wsparciem zespołów w stosowaniu technik oraz narzędzi ułatwiających tworzenie produktów, które są odpowiedzią na problemy Klienta. Pracuję również w projektach, dzięki czemu podczas szkoleń kładę nacisk na praktykę, a najważniejsze informacje rysuję na elektronicznym flipcharcie, co ułatwia ich zapamiętywanie.

Nazywam się Monika Perendyk. Jestem Inżynierem wymagań (analitykiem biznesowo-systemowym), Wykładowcą na Politechnice Warszawskiej, Leader Kaizen, Agile PM.

MONIKA PERENDYK

Moim celem jest pokazanie, że analiza w projektach IT to nie jest zbiór przypadkowych technik, lecz uporządkowane i skuteczne działanie.

Analiza Wymagań